Pagina de start a forumului Be loud! Din pasiune pentru sunet
Be loud! Din pasiune pentru sunet
Locul de intalnire al pasionatilor de HiFi, oriunde, oricand!
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

pentru instalatorii be-loud!

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Be loud! Din pasiune pentru sunet -> Feedback Be-loud.ro
 
Autor Mesaj
niq
Audiofil


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 907
Locație: in masina, inconjurat de boxe...

MesajTrimis: Sâm Mai 24, 2008 9:09 am    Titlul subiectului: pentru instalatorii be-loud! Răspunde cu citat (quote)

salut baieti, am si eu o problema... de fapt doua Sad
doua gauri in polita de sub luneta la un logan... au diametrul cam de 20 de cm... cat sa incapa boxele GZTF 20T.
problema care este... le-am vandut si am ramas cu gaurile.
vreau sa imi pun acum niste boxe ovale de la pioneer, le-am vazut si pe cele rotunde tot de 20 cm, dar sunt prastie pe langa cele ovale si sunt si mai scumpe.
credeti ca am vreo sansa sa montez ovale in acel loc? daca da, cum? sau mai bine zis.. cat? Laughing
multumesc! numai bine!

_________________
vand nokia 6500 classic negru si Samsung Star alb... si nokia 1208 negru... si acvariu Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
yo_tibitzu
Utilizator pe cale de disparitie
Utilizator pe cale de disparitie


Data înscrierii: 21/Noi/2007
Mesaje: 173

MesajTrimis: Sâm Mai 24, 2008 7:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

salut nu sunt instalator be-loud...dar am intalnit problema...se acopera gaurile cu o placa mdf modelata la coltzuri frumos (un fel de inel) ...si se aplica cele ovale...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
niq
Audiofil


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 907
Locație: in masina, inconjurat de boxe...

MesajTrimis: Vin Mai 30, 2008 9:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

a, deci se poate Embarassed
e bine atunci. dar totusi ramane intrebarea activa si pentru instalatori, sa stiu daca ma pot rezolva sau nu... sa nu ma duc pana acolo si sa nu aiba placa d-aia... sau cine stie ce.
oricum multumesc pentru raspuns!

_________________
vand nokia 6500 classic negru si Samsung Star alb... si nokia 1208 negru... si acvariu Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
andreiush
Pasionat


Data înscrierii: 06/Ian/2008
Mesaje: 94
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm Iun 28, 2008 6:01 am    Titlul subiectului: :)) Răspunde cu citat (quote)

e f simplu , se da tapiseria din spate jos se ia o placa de pal subtire care o lipesti cu silicon , o prinzi in suruburi , si gata tapiseria la loc , bafta poate ne arati poze
_________________
muzica tare=vecini invidiosi nu suparati
0766817919
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Be loud! Din pasiune pentru sunet -> Feedback Be-loud.ro Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

 

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community