Pagina de start a forumului Be loud! Din pasiune pentru sunet
Be loud! Din pasiune pentru sunet
Locul de intalnire al pasionatilor de HiFi, oriunde, oricand!
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

subwoofer activ JBL Studio L8400P

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Be loud! Din pasiune pentru sunet -> Subwoofere de interior
 
Autor Mesaj
supapa



Data înscrierii: 22/Sep/2007
Mesaje: 4

MesajTrimis: Sâm Sep 22, 2007 6:20 am    Titlul subiectului: subwoofer activ JBL Studio L8400P Răspunde cu citat (quote)

Salutare, are cineva idee daca isi merita banii acest subwoofer sau poate unul mai bun la aceeasi bani?? multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Silviu
Priceput


Data înscrierii: 17/Iul/2006
Mesaje: 625

MesajTrimis: Sâm Sep 22, 2007 9:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Trebuia sa deschizi topicul in zona "pt acasa".

Da. E foarte bun.
Desi eu personal as prefera intotdeauna ceva cu con din hartie (sau cum vrea fiecare sa-i zica) ca sa sune cat mai natural (sunt constient ca diferentele astea sunt greu de auzit sau inteles dar teoria nu dat gres niciodata in plus asta se foloseste pe cele care sunt si mai scumpe).

_________________
Architect at your service ... of course for a small fee.... Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
supapa



Data înscrierii: 22/Sep/2007
Mesaje: 4

MesajTrimis: Sâm Sep 22, 2007 3:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Silviu a scris:
Trebuia sa deschizi topicul in zona "pt acasa".

Da. E foarte bun.
Desi eu personal as prefera intotdeauna ceva cu con din hartie (sau cum vrea fiecare sa-i zica) ca sa sune cat mai natural (sunt constient ca diferentele astea sunt greu de auzit sau inteles dar teoria nu dat gres niciodata in plus asta se foloseste pe cele care sunt si mai scumpe).


Imi pare rau ca nu am vazut clasa de topicuri "boxe pentru acasa"

Deci pot sa il cumpar linistit nu exista altul mai bun la ora actuala bineinteles la bugetul asta (+- cateva sute ron)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Be loud! Din pasiune pentru sunet -> Subwoofere de interior Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

 

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community