EDB80.2LITE-E2
EDB80.4LITE-E2
EDB1000.1-E9
EDBX
EDS
EDSH
EDX
EDB80.2LITE-E2
ai gasit mai ieftin? SUNA pentru cea mai buna oferta!
EDB80.2LITE-E2
livrare gratuita in toata tara!
Discuta cu un specialist!
Telefon:
(WhatsApp)
comentează acest produs pe forum!
  • amplificator auto doua canale
  • clasa AB
  • putere RMS:
    • 2 x 60 W la 4 Ohmi si 1 x 160 in punte
    • 2 x 80 W la 2 Ohmi
  • banda de frecventa: 20Hz-20kHz
  • tip crossover: HP, LP, FLAT, reglabil 50Hz-4kHz
  • intrare rca (low level)
  • intrare high input cu auto turn on
  • iesire semnal RCA (low level)
  • sasiu din aluminiu
  • circuit bass boost
  • dimensiuni (H x W x D): 58 x 178 x 230 mm
  • siguranta de 20A