ZXR1200/1
ZXR1200/1
ai gasit mai ieftin? SUNA pentru cea mai buna oferta!
ZXR1200/1
livrare gratuita in toata tara!
Discuta cu un specialist!
Telefon:
(WhatsApp)
comentează acest produs pe forum!
  • amplificator auto monobloc
  • clasa D
  • putere RMS:
    • 1 x 400 W la 4 Ohmi
    • 1 x 750 W la 2 Ohmi
    • 1 x 1200 W la 1 Ohm
  • intrare de semnal pe high input cu auto turn on si EPS
  • intrare de semnal pe RCA
  • filtru low pass: 40-150 Hz
  • filtru subsonic10-40 Hz
  • telecomanda inclusa
  • dimensiuni: 150 x 50 x 280 mm